letadlo ico Levné letenky do Berlína

Berlín je hlavní město Německa a zároveň samostatná spolková republika. Leží na severovýchodě země, asi 70 kilometrů západně od hranic s Polskem, a jeho centrem protéká řeka Spréva. V Berlíně žije v jádru města přes 3,5 milionu lidí, s metropolitní oblastí je to potom 5,8 milionu lidí. Díky tomu se jedná o druhé nejlidnatější město Evropské unie se sedmou nejlidnatější městskou oblastí. Úředním jazykem je tu němčina a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Berlína z Prahy jsou nyní za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Berlin

Berlin-Schonefeld International Airport

Zkratka letiště: SXF
Letenky do Německa - Berlin

Najdi nejlevnější letenku

Tegel International Airport

Zkratka letiště: TXL
Letenky do Německa - Berlin

Najdi nejlevnější letenku

Všechna letiště Berlín

Zkratka letiště: BER
Letenky do Německa - Berlin

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Berlína


Berlín, Frankfurt, Mnichov od 1165 Kč
Berlín, Frankfurt, Mnichov od 1165 Kč

14. 11.  |Německo máme sice za humny, ale letadlo přesto ušetří několik hodin v autě, autobuse nebo vlaku. Obzvláště, když za letenku nezaplatíte moc, nemá smysl se tak daleko trmácet po zemi.  Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Berlíně

Berlin Tegel Airport je název pro hlavní mezinárodní letiště sloužící Berlínu. Jeho IATA kód je TXL a nachází se 8 kilometrů severozápadně od centra města. Říká se mu také Flughafen Tegel „Otto Lilienthal“, podle německého průkopníka letectví. Jedná o čtvrté nejvytíženější letiště v Německu, které během roku obslouží víc než 20,7 milionu cestujících. Letiště v Berlíně má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla z mezinárodních i domácích destinací. Terminálů má celkem pět a jsou uspořádané do pentagramu. Přibližně v roce 2018 se počítá s tím, že by letiště v Berlíně mělo být nahrazeno novým letištěm Berlin Brandenburg Airport. Z letiště v Berlíně se do centra města dostanete autobusovými linkami 109, 128, X9 nebo JetExpress TXL. Další možností je taxík nebo zapůjčení auta. Zakupte si levné letenky do Berlína z Prahy ještě dnes.

Berlin
Měna Německa: Euro
Kurz se nepodařilo dohledat.
Berlin - místní čas: 16:20
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 52.524368, 13.41053


Do Berlína za turistickými cíli

Nejvýznamnější památkou Berlína je bezesporu Braniborská brána, která byla otevřena v první polovině 18. století. Mezi památky UNESCO v Berlině patří ostrov muzeí, na kterém najdete ta nejvýznamnější kulturní centra ve státě. Jedná se o Starou národní galerii, muzeum Pergamon, Bode muzeum, Staré a Nové muzeum. Důležitá je také městská zoologická zahrada a botanická zahrada, francouzská katedrála na náměstí Gendarmenmarkt, univerzita Humboldt, červená radnice s vysokou hodinovou věží, berlínská katedrála z 15. století, palác Charlottenburg, který je největší v Berlíně, a nakonec budova říšského sněmu. Levné letenky do Berlína z Prahy pořídíte lacino, tak neváhejte.

Levné letenky do Berlína

Chcete se podívat do hlavního města Německa, ale nechce se vám jet autem? Tak si kupte levné letenky do Berlína, které jsou s odletem z Prahy, a poznejte tuto metropoli za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Berlína zhruba jedna hodina, kterou strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Berlína z Prahy si snadno a rychle rezervujte online, zvládne to každý. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neváhejte, protože levné letenky do Berlína z Prahy jsou hned pryč.


Počasí Berlin

zataženodeštík

2°C

Východ slunce: 7:13

Západ: 14:53

Čtvrtek

zataženodeštík

4°C

teplota 5°C 3°C

Pátek

zataženodeštík

5°C

teplota 7°C 4°C

Sobota

zataženodeštík

6°C

teplota 8°C 4°C

Neděle

zataženodeštík

7°C

teplota 9°C 5°C

Letenka Berlin

Berlin se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Berlin - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Berlína.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist