letadlo ico Levné letenky do Aucklandu

Auckland je největší a nejlidnatější město ležící na Novém Zélandu. Nachází se na Severním ostrově na šíji mezi zálivem Hauraki a Tasmánským mořem, přičemž k němu patří i menší ostrovy v zátoce, a sídlí ve stejnojmenném regionu. Celková populace Aucklandu je 1,5 milionu lidí, z nichž převážná část žije v centru města. Úředním jazykem je tu angličtina a maorština, měnou je novozélandský dolar. Levné letenky do Aucklandu jsou s odletem z Prahy, pořiďte si je za výhodné ceny.

Letenky Praha - Auckland

Auckland Airport

Zkratka letiště: AKL
Letenky do na Nový Zéland - Auckland

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Aucklandu


Nový Zéland - do Auckland z Prahy za 23990 Kč
Nový Zéland - do Auckland z Prahy za 23990 Kč

25. 8.  |Korean Air nabízí levné letenky na Nový Zéland. Z Prahy poletíte s jediným přesedáním v Soulu na Letišti Incheon. Výhodou těchto aerolinek je, že pokud jste nuceni trávit dlouhý čas na letišti při transferu, dobře ... Podrobnosti


Akční letenky na Nový Zéland - Auckland za 14390 Kč
Akční letenky na Nový Zéland - Auckland za 14390 Kč

12. 8.  |Máme tu nádhernou akci na letenky k protinožcům. Na Nový Zéland vás aerolinky China Eastern Airlines přepraví již za neuvěřitelných čtrnáct tisíc. Navíc je po cestě jen jediný přestup a to na letišti Šanghaj.  Za ... Podrobnosti


Nový Zéland z Prahy - Auckland za 17790
Nový Zéland z Prahy - Auckland za 17790

27. 7.  |Update 30.8. - přidána letenka, poslední termíny. ------ Toto jsou unikátní letenky především cenou. Na Nový Zéland se běžně takto levně z Prahy nedostanete. Proto je také tak málo termínů a pouze v listopadu. Pokud jste ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Aucklandu

Aucklandu slouží mezinárodní letiště Auckland Airport, které je největším a nejrušnějším na Novém Zélandu. Nachází se v blízkosti Mangere asi 21 kilometrů jižně od centra města a jeho IATA značení je AKL. Zároveň je to čtvrté největší letiště v celé Australasii. Skládá se z jedné betonové a jedné asfaltové ranveje, na kterých dosedají letadla s až 15,8 miliony spokojených cestujících. Ti jsou odbavováni ve dvou terminálech podle toho, jestli letěli či letí z domácí nebo zahraniční destinace. Letiště Auckland je s městem spojeno autobusovou linkou 380, další možností jsou taxíky nebo vypůjčení auta. Levné letenky do Aucklandu jsou s odletem z Prahy a teď vás vyjdou lacino, tak využijte této příležitosti.

Auckland
Měna na Nový Zéland: Novozélandský dolar
Aktuální kurz: 1 NZD = 15.9 CZK
Auckland - místní čas: 20:09
Časové pásmo: Pacific/Auckland (+ 12 hodin)
Časový posun: + 10 hodin

Souřadnice: -36.866669, 174.766663


Do Aucklandu za turistickými cíli

V Aucklandu je toho hodně k vidění. Během návštěvy tohoto města se jděte podívat na katedrálu svatého Patrika v novogotickém stylu, univerzitu v Aucklandu, zdejší radnici v renesančním architektonickém stylu, do přístavu, do městského divadla Auckland Civic Theatre, na most Auckland Harbour Bridge a muzeum války. Z přírodních zajímavostí města stojí za to vidět vulkanický ostrov Rangitoto, největší městský park Auckland Domain, místí zoologickou a botanickou zahradu, Albertův park z konce 19. století, kužel Maungawhau a sopečný vrchol One Thee Hill. Samozřejmí je, že se na zdejších plážích můžete vykoupat. Dopřejte si luxusní dovolenou u moře na Novém Zélandu, stačí si koupit levné letenky do Aucklandu z Prahy.

Levné letenky do Aucklandu

Lákalo by vás, jet se podívat na Nový Zéland? Tak proč si potom neobjednáte levné letenky do Aucklandu, které jsou s odletem z Prahy a za naprosto výhodné ceny? Levné letenky do Aucklandu z Prahy si můžete rezervovat klidně hned teď z pohodlí svého domova a za akční ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Aucklandu asi 26 hodin. Nepromeškejte svou příležitost a pořiďte si levné letenky do Aucklandu z Prahy.


Počasí Auckland

sluncepolojasnodeštík

14°C

Východ slunce: 4:10

Západ: 16:17

Sobota

sluncepolojasno

14°C

teplota 15°C 12°C

Neděle

zataženo

15°C

teplota 16°C 14°C

Pondělí

zataženoMrholení

16°C

teplota 17°C 14°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

14°C

teplota 15°C 13°C

Letenka Auckland

Auckland se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Auckland - Nový Zéland i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aucklandu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist